درباره ما

درباره کارفیکس تهران

درباره کارفیکس تهران

درباره کارفیکس تهران

کارفیکس تهران فعال در زمینه تعمیرات برق خودرو و ایسیو شما را در این باره راهنمایی خواهد کرد.

با توجه به اینکه در شرایط کنونی با موج بیکاری جوانان رو به رو هستیم و متاسفانه در دانشگاه ها رشته های مکانیک و برق و الکترونیک بخش مهارتهای فنی جهت بازار کار ارائه نمی شود، ما بر آن شدیم که محیطی را برای شما فراهم کنیم که در آن تعمیرات برق خودرو و ایسیو را بصورت کاملا حرفه ای آموزش ببینید.

ما با وسواس در این مورد، ماموریت داریم که تعمیرکار با تجربه ارائه دهیم. و در بهینه سازی آموزش تمرکز می کنیم.

یکی از جنبه های شفاف، ساده سازی آموزش به صورت تئوری و عملی در این محیط است.

تاسیس ما

در سال ۱۳۹۷ تحقق یافت، پس از یک نگاه اجمالی از تقاضا، ما با ۱۰ سال سابقه کاری در موسسات و تعمیرگاه های مختلف و پیشرفته بر آن شدیم که تخصص خود را، متمرکز کرده و سایت Carfix-tehran.com یک آغاز جامعه آنلاین شد که در آن بهترین متخصصان تعمیرات خودرو در ایران، پژوهش و ایده های خود را به اشتراک بگذارند.

اهمیت آموزش و پشتیبانی

Carfix-tehran خود را ملزم به حمایت و پشتیبانی از کلیه کاربران و کارآموزان خود میداند. پشتیبانی بی نظیری از خدمات به صورت تلفنی و حضوری از ۹ صبح الی ۲۰ بعدازظهر در تمامی ایام غیر تعطیل سال ارائه می شود، گروه Carfix-tehran به صورت فیزیکی در شرکت حضور داشته و پاسخگوی مشکلات و سوالات مشترکین می باشند. همچنین کارآموز Carfix-tehran در پایان دوره خود مدتی را به عنوان کارورز در این مرکز طی میکند تا از یادگیری خود به اطمینان برسد.

آموزش و مهارتها

برگزاری دوره های آموزش از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا در آموزش های محصولات و خدمات مطابق تعهدی که در ابتدای قرارداد به مشتریان دادیم از دیگر ویژگی های بارز واحد آموزش و پشتیبانی ما شمرده می شود.

Carfix-tehran از ابتدای تآسیس خدمات خود را بر پایه آموزش  حرفه ای و تحویل تعمیرکار با تجربه به جامعه بنا کرده است و خوشحالیم از اینکه تا به امروز توانسته ایم روز به روز به این هدف نزدیک تر شویم و کمک زیادی به جوانان این مرز و بوم کرده باشیم.

درباره کارفیکس تهران

اگر می خواهید رضایت یا نا رضایتی خود را مستقیم به ما اعلام کنید…

اگر پیشنهادی برای Carfix-tehran دارید که می تواند راهگشای ما باشد…

اگر هر خلاقیت یا مطلبی هست که مایلید مستقیما با ما در ارتباط بگذارید…

می توانید پیام خود را از طریق راه های ارتباطی ایمیل، تلگرام، اینستاگرام، یا تلفن ارسال کنید. این پیام ها مستقیما توسط کارشناس مربوطه در اولین فرصت بررسی و نتیجه به شما اعلام خواهد شد.

همچنین فرقی نمیکند شما کارآموز  Carfix-tehran باشید یا نه، میتوانید در پورتال کاربران carfix-tehran ثبت نام کنید و از آن طریق علاوه بر ارتباط مستقیم با ما از مطالب و خدمات سایت استفاده کرده و بر اطلاعات خود بیافزایید.

درباره کارفیکس تهران

در Carfix-tehran ما به صورت حرفه ای به نحوه ی عیب یابی و تعمیرات میپردازیم و می توانید برای تعمیرات و این گونه خدمات به صورت کاملا تخصصی به مرکز فوق تخصصی ما مراجعه نمایید.

کلمات کلیدی سئو سایت : درباره کارفیکس تهران,آموزش فوق تخصصی برق خودرو,آموزش فوق تخصصی تنظیم موتور,آموزش حرفه ای و فوق تخصصی تعمیرات ایسیو,آموزش فوق تخصصی عیب یابی سیستم ترمز ضد قفل ABS,آموزش و تشریح حرفه ای قطعات موتور خودرو,آموزش فوق تخصصی عیب یابی برق و انژکتور خودرو با دستگاه دیاگ,آموزش فوق تخصصی عیب یابی سیستم ESP,آموزش عیب یابی سیستم AirBag، کیسه هوا، SRS,آموزش فوق تخصصی نقشه خوانی برق خودرو ,آموزش تعمیرات حرفه ای صفحه کیلومتر خودرو و پشت آمپر,آموزش فوق تخصصی سیستم کولر خودرو

درباره کارفیکس تهران