آموزش باطری سازی خودرو

آموزش باطری سازی خودرو


Warning: Illegal string offset 'thumbnail_blog_top' in /home/carfixtehran/public_html/wp-content/themes/faramozesh/single.php on line 56
آموزش باطری سازی

آموزش باطری سازی خودرو

آموزش باطری سازی خودرو ؛ از جمله مهارتهایی می باشد که به یقین می توان گفت که فردی که با ماشین سرو کار دارد باید اطلاعات لازم را در این خحصوص داشته باشد.

با وضع و اوضاعی که مشاهده می کند و بازار کار موجود اکثر افراد با دنبال شغلی مناسب و پر در آمد می گردند. ما به شما پیشنهاد می کنیم که در دوره های آموزشی باطری سازی خودرو توسط اساتید خبره کار فیکس در ارتباط باشید.

 

در صورت یادگیری باطری سازی چه اقداماتی می توانیم انجام دهیم؟

وقتی در این حرفه وارد شوید متوجه بازار کار خوبی که این حرفه به همراه دارد خواهید بود. در صورتی که به صورت تخصصی باطری سازی را یاد بگیرید می توانید در کارخانه های بزرگ خودرو سازی و یا در تعمیرگاه ها و یا به طور مستقل برای خود کار کنید. 

آموزش باطری سازی خودرو

لازم به ذکر است که انتخاب نوع کار به خود شخص شما بستگی دارد. همچنین هر کس متناسب با سرمایه و یا زمانی که می خواهد صرف این حرفه کند؛ موقعیت خود را تعمیین می کند.

در صورتی که بتوانید از نمایندگی های مجاز باطری سازی خارجی و یا ایرانی مجوز دریافت کنید ؛ می توانید مشغول به فروش باطری شوید.

آموزش باطری سازی خودرو

 

قابل توجه مهاجرانی که قصد مهاجرت را دارند:

با گذراندن دوره باطری سازی می توانید علاوه بر یادگیری این دوره با مدرک بین المملی که کارفیکس در اختیار شما قرار می دهد در هر جای دنیا که قصد مهاجرت دارید کار پیدا کنید و مشغول به کار شوید و دغدغه ی ذهنی اینکه بعد از مهاجرت چه شغلی را می توانم اختیار کنم را برطرف نمائید.

آموزش باطری سازی خودرو

 

چه مقدار زمان لازم است تا بتوانیم یک باطری ساز متخصص شویم؟

برای متخصص شدن در هر حرفه ای باید علاقه و پشتکار با جدیت فراوان داشته باشیم و نمی توان تعیین کرد چه مقدار زمان لازم است تا با عنوان متخصص وارد بازار کار شویم.

مطالب مرتبط  تفكيك و بررسي قطعات

زمان یادگیری این حرفه برای هر شخصی با شخص دیگر متفاوت است و مسلماً هر چقدر که زمان در این حرفه بگذارید دارای تجربه ی بالاتری در این امر خواهید بود.

آموزش باطری سازی خودرو

 

هزینه گذراندن این دوره چقدر است؟

هزینه هایی که برای این دوره تعیین می شود کاملاً و مستقیم بستگی به آموزشگاه دارد که در آن این دوره را می خواهید سپری کنید.

اما توصیه می شود قبل از ثبت نام در دوره های باطری سازی از تجهیز بودن آموزشگاه مطلع شوید چرا که خیلی از آموزشگاه ها فاقد تجهیزات لازم می باشند و هزینه های نجومی بابت این دوره از شما می گیرند و در نهایت شما به صورت تئوری تنها تجربه کسب می کنید بدان آنکه عملی کاری را انجام دهید و آزمون خطا داشته باشید.

آموزش باطری سازی خودرو

جهت کسب اطلاعات بیشتر با هزینه های این دوره با ما تماس بگیرید.

تلفن: ۶۶۴۱۵۲۰۰-۰۲۱

همراه: ۰۰۰۵۰-۹۷-۰۹۱۹

 

لوازمی که برای گذراندن این دوره نیاز دارید؟

تهیه ابزار برای گذراندن این دوره دشوار و دور از ذهن نیست و با مراجعه به ابزار فروشی ها و یا حتی خرید به صورت اینترنتی می توانید ابزار خود را تهیه کنید.

برای گذراندن این دوره ابزارهای مورد نیاز به شرح ذیل می باشد:

سیم چین

سیم لخت کن

کارتر مورگ

پرس سر سیم

تجهیزات لحیم کاری

نوار چسب برق

دستگاه اندازه گیری واحدهای الکترونیک (مانند ولتمر و مولتی متر و …)

 

اولین وسیله ای که می توان نام برد که ضرروی می باشد در بالا ذکر کردیم؛ سیم چین می باشد.

چند نمونه از سیم چین را در زیر مشاهده می کنید و برای آموزش و کارکردن شما تنها به یکی از این سیم چین ها احتیاج دارید و لزومی ندارد تمامی این سیم چین ها را تهیه و استفاده نمائید.

مطالب مرتبط  آموزش تعمیرات ای سیو خودرو

اما متاسفانه به دلیل عدم علم کافی و راهنمایی لازم در این خصوص توسط اساتید آموزشگاه ها این امر موجب می شود که به کارآموزان توصیه شود که داشتن تمامی این ابزارها الزامی می باشد و کارآموز هزینه خرید این ابزار را انجام می دهد بدون اینکه کارایی برایش داشته باشد.

آموزش باطری سازی خودرو

در کارفیکس نمونه کاربردی این ابزار در این حرفه به شما آموزش و نشان داده خواهد شد.

آموزش باطری سازی
آموزش باطری سازی خودرو

ابزار سیم لخت کن:

این ابزار هم به طبع انواع مختلفی دارد و متناسب با ضخامت و ظرافتی که دارد می توانید تعیین کنید برای چه کاری می توان از آنها استفاده کرد.

انواع سیم لخت کن:

آموزش باطری سازی خودرو
ابزار نوار چسب براق

با این ابزار اکثریت ما آشناییت نسبی به آن داریم. این وسیله در باطری سازی بسیار حائز اهمیت است و در صورت که آن را در دسترس نداشته باشید حس می کنید چیزی را گم کرده اید پس تهیه آن جز الزامات می باشد.

آموزش باطری سازی خودرو

ابزار لحیم کاری:

با این ابزار قبل از کارکردن، حتما لازم است آموزش لازم را ببینید. این ابزار با حرارت دادن به سیم لحیم ، انجام کار می کند و ممکن است در صورت عدم آشناییت کافی در استفاده این دستگاه ممکن است دچار سوختگی شوید پس لطفا قبل از انجام هر کاری آموزشهای لازم را ببینید تا دچار مشکل نشوید.

آموزش باطری سازی خودرو
ابزار اندازه گیری واحد الکترونیکی

این ابزار ها می تواند کمیت های فیزیکی که برای ما قابل رویت نیستند از روی اثرات ناشی از آنها مشخص نمایند. اندازه گیری در هر صنایع از اهمیت ویژه ای برخوردار است که تنها با اندازه گیری این کمیت ها می توان هر علم و علمی را دقیق تر بررسی نمائیم و به نتیجه دلخواه برسیم.

مطالب مرتبط  ECU مغز خودروهای انژکتوری

لازم است به عنوان یک باطری ساز آشناییت لازم را برای توکارخانه ها و تولید کنندگان که باتری تولید می کنند، داشته باشید.

آموزش باطری سازی خودرو

نمونه هایی از این کارخانه ها و تولید کنندگان به شرح ذیل می باشد:

صباباتری: حاوری برندهای همچو واریان، نیرو آرمو، سهند، اپیدر، ورسک می باشد.

سپاهان باتری اصفهان: برندهایی مثل اوربیتال، سوزوکی، اوربیتا وان، اتمیک، سبیک، بارکاس می باشد.

شرکت وارتا آلمان

شرکت اتلس کره جنوبی

برنا باتری

پاسارگاد صنعت باتری و …

آموزش باطری سازی خودرو

اصطلاحات پرکاربرد در صنعت باطری سازی

سایز باطری، عمر باطری، دسته بندی باطری، ترمینال باطری و … این اصطلاحات بسیار زیاد است و جهت اطلاعات کافی در این خصوص در دوره های ما می توانید شرکت کنید.

آموزش باطری سازی
آموزش باطری سازی خودرو
چرا کارفیکس:

مجموعه کارفیکس متشکل از اساتید متخصص و خبره می باشد که با دلسوزی فراوان و زمان لازم را برای شما کارآموزان گرامی می گذارند.

مجموعه کارفیکس مجهز به دستگاه های لازم می باشد و با دسترسی کامل به این ابزارها می تواند یادگیری خود را به نحو احسن به انجام برسانید.

با شاگردی کردن در تعمیرگاه ها برای کسب دانش و اطلاعات بسیار زمان بر بوده و علاوه بر این مورد با عدم علم کافی می توانید این حرفه را دنبال کنید پس سنجیده فکر کنید و انتخاب درست انجام دهید تا متخصص وارد بازار کار شوید.

آموزش باطری سازی خودرو

این دوره مناسب چه اشخاصی می باشد؟

مناسب افرادی که به دنبال شغل پردرآمد با تخصص فنی خود می گردند

مناسب افرادی که به دنبال شغل با بازار کار گسترده هستند

مناسب افرادی که قصد مهاجرت را دارند و با اخذ مدرک بین المللی قصد کار کردن و یا امور دیگر را در خارج از کشور دارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های

تلفن: ۶۶۴۱۵۲۰۰-۰۲۱

همراه: ۰۰۰۵۰-۹۷-۰۹۱۹

 

carfixtehran

مطالب مرتبط

دیدگاهها

نظر: